Socios - dyskusja ogólna

ODPOWIEDZ
Żabol_Knurów

Re: Socios - dyskusja ogólna

Post autor: Żabol_Knurów » 09.10.19 18:47

Grzegorz Pacuła pisze:
Żabol_Knurów pisze:
09.10.19 14:42
Grzegorz Pacuła pisze:
STANISLAW pisze:
07.10.19 18:14
MaciejKonofol pisze:
07.10.19 12:56
STANISLAW pisze:
07.10.19 12:25
Pozdrawiam

Do puki nie zmieni się właściciel będzie jak jest.
Żadne z wiecznie powtarzanych zdań nie wkurza mnie tak bardzo jak to. I to nie z powodu błędu ortograficznego.
Pozdrawiam

Przepraszam za fatalny błąd ortograficzny!!!!

Powinniśmy jako Socios znaleźć kandydata na inwestora .
Nie trzeba ich daleko szukać. Kilku inwestorów chętnie weszłoby w Górnika, ale niestety warunki proponowane przez miasto biznesowo są nie do zaakceptowania.
Mnie akurat wkurza takie pisanie.
Albo napisz konkrety, albo nie pisz wcale. Znowu zacznie się jazda, bez jakichkolwiek podstaw. Jacy inwestorzy, co proponują, jaki maja cel?
Jeśli wiesz że miasto zaproponowało warunki nie do zaakceptowania, czyli jakie?

Równie dobrze mogą to być ludzie podobni do tych, którzy chcieli przejąć Wisłe, przyłożyli się do upadku Polonii itd.
A równie dobrze może to być kolejna plotka.

Akurat od kogoś na Twoim poziomie uważam ze można wymagać więcej niż kolejna garść plotek rzuconych na pożytek forumowych ratlerków

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie będę ujawniał potencjalnych inwestorów, bo ci jak będą chcieli się ujawnić to się sami ujawnią. Jeden z nich przegląda od czasu do czasu nawet to forum (pozdrawiam!). Nie oceniam ich jak bardzo są wiarygodni. Może ktoś przyjść i wyłożyć mnóstwo kasy a potem doprowadzić klub do upadku, a może przyjść ktoś mniej wiarygodny i rozwinąć klub. To zawsze jest loteria. Wiem o trzech podmiotach/osobach, ale warunki zaproponowane przez miasto były nie do zaakceptowania. Czy słusznie? To też nie mnie oceniać, bo interes miasta w tym wszystkim również jest istotny.

Intencją tego wpisu, było tylko tyle, że podmioty przejęciem Górnika są. Broń Boże nie miałem na myśli to, że miasto jest przeszkodą, bo miasto stawia pewne warunki do czego ma pełne prawo. Po prostu na ten moment "temat się nie zgrywa", zresztą samo miasto przecież jasno komunikuje, że nie jest zainteresowane oddaniem pakietu kontrolnego. Takie ich prawo i jakieś argumenty za tym stoją. Więc tu nie tyle jest kwestia tego "kto, gdzie i za ile" tylko strategii miasta, z którą można się zgadzać (np. przez pryzmat wizji Polonii czy Wisły) albo nie zgadzać. Szukanie inwestorów wobec tego nie ma większego sensu.
Dzięki za ten wpis. Jest na zupełnie innym poziomie informacji niż poprzedni.
Ma tez inny wydźwięk niż pierwszy gdzie nie wiem czy świadomie zasugerowałeś wprost ze warunki są nie do zaakceptowania, czyli wina miasta.

Tematu nie znam, nie wiem o kogo chodzi. Mam nadzieje ze skoro jest ruch w tym temacie, to wreszcie pojawi się ktoś konkretny, kto na prawdę chciałby postawić ten klub na nogi.

Grzegorz Pacuła
Rzecznik prasowy

Post autor: Grzegorz Pacuła » 09.10.19 20:13

Żabol_Knurów pisze:
Grzegorz Pacuła pisze:
Żabol_Knurów pisze:
09.10.19 14:42
Grzegorz Pacuła pisze:
STANISLAW pisze:
07.10.19 18:14
MaciejKonofol pisze:
07.10.19 12:56
STANISLAW pisze:
07.10.19 12:25
Pozdrawiam

Do puki nie zmieni się właściciel będzie jak jest.
Żadne z wiecznie powtarzanych zdań nie wkurza mnie tak bardzo jak to. I to nie z powodu błędu ortograficznego.
Pozdrawiam

Przepraszam za fatalny błąd ortograficzny!!!!

Powinniśmy jako Socios znaleźć kandydata na inwestora .
Nie trzeba ich daleko szukać. Kilku inwestorów chętnie weszłoby w Górnika, ale niestety warunki proponowane przez miasto biznesowo są nie do zaakceptowania.
Mnie akurat wkurza takie pisanie.
Albo napisz konkrety, albo nie pisz wcale. Znowu zacznie się jazda, bez jakichkolwiek podstaw. Jacy inwestorzy, co proponują, jaki maja cel?
Jeśli wiesz że miasto zaproponowało warunki nie do zaakceptowania, czyli jakie?

Równie dobrze mogą to być ludzie podobni do tych, którzy chcieli przejąć Wisłe, przyłożyli się do upadku Polonii itd.
A równie dobrze może to być kolejna plotka.

Akurat od kogoś na Twoim poziomie uważam ze można wymagać więcej niż kolejna garść plotek rzuconych na pożytek forumowych ratlerków

Nie będę ujawniał potencjalnych inwestorów, bo ci jak będą chcieli się ujawnić to się sami ujawnią. Jeden z nich przegląda od czasu do czasu nawet to forum (pozdrawiam!). Nie oceniam ich jak bardzo są wiarygodni. Może ktoś przyjść i wyłożyć mnóstwo kasy a potem doprowadzić klub do upadku, a może przyjść ktoś mniej wiarygodny i rozwinąć klub. To zawsze jest loteria. Wiem o trzech podmiotach/osobach, ale warunki zaproponowane przez miasto były nie do zaakceptowania. Czy słusznie? To też nie mnie oceniać, bo interes miasta w tym wszystkim również jest istotny.

Intencją tego wpisu, było tylko tyle, że podmioty przejęciem Górnika są. Broń Boże nie miałem na myśli to, że miasto jest przeszkodą, bo miasto stawia pewne warunki do czego ma pełne prawo. Po prostu na ten moment "temat się nie zgrywa", zresztą samo miasto przecież jasno komunikuje, że nie jest zainteresowane oddaniem pakietu kontrolnego. Takie ich prawo i jakieś argumenty za tym stoją. Więc tu nie tyle jest kwestia tego "kto, gdzie i za ile" tylko strategii miasta, z którą można się zgadzać (np. przez pryzmat wizji Polonii czy Wisły) albo nie zgadzać. Szukanie inwestorów wobec tego nie ma większego sensu.
Dzięki za ten wpis. Jest na zupełnie innym poziomie informacji niż poprzedni.
Ma tez inny wydźwięk niż pierwszy gdzie nie wiem czy świadomie zasugerowałeś wprost ze warunki są nie do zaakceptowania, czyli wina miasta.

Tematu nie znam, nie wiem o kogo chodzi. Mam nadzieje ze skoro jest ruch w tym temacie, to wreszcie pojawi się ktoś konkretny, kto na prawdę chciałby postawić ten klub na nogi.

Ależ dalej skłaniam się że warunki miasta są nie do zaakceptowania :) ale trochę za mocno siedzę w biznesie, żeby wskazywać tylko jedną stronę winy. Tu zawsze chodzi o przestrzeń w negocjacjach, gdzie granice stawiają obie ze stron. Jeżeli ta granice są zbyt daleko to wówczas nie ma o czym rozmawiać i tak też jest w tych przypadkach. Miasto z pewnością mogłoby pewne rzeczy usprawnić (patrz np. stadion i zasady jego komercjalizacji) żeby ta przestrzeń była mniejsza i żeby klub przy okazji miał z tego korzyści, ale z jakiś nieznanych mi powodów tego nie robi. Miasto z pewnością jest w tych rozmowach mniej elastyczne, ale na pewno nie wskazuje to od razu na jego "winę". Takie prawo właściciela.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

barezi1974

Post autor: barezi1974 » 10.10.19 15:18

irecho pisze:
08.10.19 22:43
W Listopadzie wpieprzyli się w wielkie gówno i w tym głównie pozostaną, zresztą w tym Listopadzie licznik zatrzymał na 1065.Ludzie zorientowali się o co kaman.
ekspert od g....na hm

acrot

Post autor: acrot » 10.10.19 16:35

barezi1974 pisze:
10.10.19 15:18
irecho pisze:
08.10.19 22:43
W Listopadzie wpieprzyli się w wielkie gówno i w tym głównie pozostaną, zresztą w tym Listopadzie licznik zatrzymał na 1065.Ludzie zorientowali się o co kaman.
ekspert od g....na hm
Poprostu obiektywna ocena sytuacji

Marek Krupa
Członek zarządu

Post autor: Marek Krupa » 11.10.19 10:01

No ale nie jest wielką tajemnicą, że przedstawiciele miasta złożyli we Wrocławiu ofertę typu: oddamy pakiet większościowy, ale to my chcemy mieć większość w RN i przedstawicieli w Zarządzie. Nie jest też tajemnicą, że na pytanie tej osoby we Wrocławiu (nie wrocławianina), co ze stadionem, powierzchniami komercyjnymi (zarządzaniem i przychodami z nich), co w kwestii cateringowej w dniu meczowym usłyszał, że wszystko zostaje po staremu.

I to wcale nie jest złośliwość z mojej strony, tylko suchy fakt. A facet jest już po siedemdziesiątce, w biznesie siedzi kilkadziesiąt lat, więc taki układ raczej go nie interesuje.

Maciek, chcemy by namiot stał i co kilka dni przypominamy się w tym temacie, ale ... sam wiesz, byłeś kilka razy w klubie i miałeś okazję poznać go od środka.

Żeby nie było, że tylko płaczemy, raczej wcześniej niż później będzie możliwość rejestracji online. Zresztą taka była wola Walnego.

ODPOWIEDZ