Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, 20.02.2021 godz. 20.00

ODPOWIEDZ
Marek Krupa
Członek zarządu

Re: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, 20.02.2021 godz. 20.00

Post autor: Marek Krupa » 26.02.21 16:09

Żabol_Knurów pisze:
26.02.21 12:02
Marek Krupa pisze:Serio, uważasz że Stal nawet w tych meczach gdzie punktowała, grała w piłkę/prezentowała jakiś sensowny poziom?
Mam dziwne zboczenie i zamiast oglądać ligę angielską, włoska czy hiszpańską, katuje się naszą E-kopaną (taki ze mnie masochista). Staram się oglądać każdą kolejkę od dechy do dechy, i własciwie tylko z Jagą cos grali. Reszta to dno.
Oglądam pewnie mniej meczów niż Ty, ale żaden z tych które ja obejrzałem nie prezentowały sensownego poziomu. Ten sezon pod tym względem jest wręcz tragiczny.
Wiec patrzę na wynik Stali typowo pod względem punktów i wyników. Zreszta Stal gra typową piłkę Ojrzynskiego, więc trudno się dziwić.

Zauważ ze grali z praktycznie cała czołówką i osiągneli bardzo dobre wyniki.
Ale oglądałem chwile meczu w Warszawie i zagrali bardzo fajnie, wiec liczę ze nie był to wyjątek.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odniosę się do Legii - no właśnie, mieli dokładnie kilka minut przyzwoitej gry. legia powinna ich zmieść z powierzchni ziemi, ale tam (w Warszawie) grają buraki z takim wybujałym ego, że zlali Stal ciepłym moczem chyba jeszcze na miesiąc przed meczem. Jak się ocknęli, to było już za późno.
Lech snuł się po boisku, a i tak powinien to wygrać z palcem w ...
I pełna racja, Stal, jak każda drużyna Ojrzyńskiego, to drwale, rębacze, kosiarze i lekkoatleci na długich dystansach. Niestety, w tej buraczanej lidze wystarczy to na zdobycie tylu punktów, że czasami uda się utrzymać w niej, lub nawet przebić do pierwszej ósemki. Co nie zmienia faktu, że graliśmy wówczas z ostatnia drużyną w tabeli, a Stal to główny kandydat do spadku. I nie ma co (nie powinniśmy) zakłamywać rzeczywistości, chcąc cokolwiek osiągnąć w tej śmiesznej lidze. No chyba, że albo nic nie chcemy osiągnąć, albo mamy taki sam "buraczany skład" (ja tak nie uważam, bo mamy kilku zawodników na całkiem przyzwoitym poziomie - szkoda, że tylko kilku).

mateuszm

Re: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze, 20.02.2021 godz. 20.00

Post autor: mateuszm » 08.03.21 11:42

KcHR pisze:
21.02.21 15:16
Jak na razie Wojtuszek nie grywa więcej jak połówka, a już robi się z niego pewniaka na prawe skrzydło. Miewa przebłyski, ale jak na razie to za mało.

https://www.transfermarkt.pl/norbert-wo ... aison/2020

Kto na zmianę za niego? Pawłowski, by później pisać że znów gramy w 10?
Sorry, że tak późno, ale ostatnie 2 tyg to była masakra jeśli chodzi o pracę.
Może tak być, że bedziemy czytać komentarze, że gramy w 10. Wg mnie problem jest w tym, że mamy 1,5 obrońcy a wystawiamy 3, czyli dzis gramy w 9,5. To trochę mniej niż 10. Nie chce zagłębiać się dalej, bo może się okazać zaraz, że nawet w 8 nie gramy :P

ODPOWIEDZ