Media o Górniku

Baniol

Re: Media o Górniku

Post autor: Baniol » 14.09.20 18:12

Żabol_Knurów pisze:
14.09.20 17:16
Baniol pisze:
Człowiek się rozpływa.... :)

Teraz tym bardziej śmieszy mnie gadanie niektórych, że Broszu nie rozwija, że jest do d... itd., W zasługach dla nas dawno w tyle zostawił już Nawałkę. Kto wie, czy kiedyś nie będzie wytransferowany do repry? choć to chyba nie ta osobowość.

Doskonale także widać to, co było przyczyną słabych wyników - rozbiórka składu,, i brak należytych zastępców, nic więcej nie trzeba dodawać.
„...Modelowe rozegranie tego, czego wymaga Marcin Brosz. Górnik w tych trzech kolejkach świetnie połączył nowoczesne trendy taktyczne z wykorzystaniem własnych atutów. W tym, że zabrzanie są liderem Ekstraklasy nie ma krzty przypadku...”

Fajnie się czyta takie opisy, pomimo ze pisze to portal za którym nie przepadam.

„...Szkoleniowiec Górnika jest jednym z tych trenerów, którzy dostosowują system gry do tego, jakich ma piłkarzy...”
Podkreślałem to tutaj wielokrotnie oceniając Brosza. Rzeźbi w tym co ma i do tego układa ustawienie. Oczywiście zostałem wyśmiany przez tych co zawsze....

Baniol, fajny artykuł. Cieszy oko czytanie pochwał naszego Górnika. Zwłaszcza w odniesieniu do realiów w jakich się poruszamy. Lechia z super trenerem i dużymi możliwościami finansowymi nie zagroziła nam zbytnio wczoraj, dostając przy tym 3 skuteczne ciosy.
Oby ktoś nie wpadł na pomysł żeby jeszcze we wrześniu zarobić pare groszy i rozpieprzyć to wszystko.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dokładnie jest tak jak mówisz, Brosz z Płatkiem wyciągnęli z możliwości klubu maksimum, nie wiem czy nawet nie więcej. Aż wkrada się hurraoptymizm, jednak my musimy mieć cały czas głowę na karku.

Żabol_Knurów

Media o Górniku

Post autor: Żabol_Knurów » 14.09.20 18:37

PatryKSG_ROW pisze:Ten artykuł traktuję jak podpowiedź od Zakolarza z Weszło dla Typowego Jugola z Legii jak pokonać Górnika.

Tak było za czasów Nawałki, Warzychy i już raz za Brosza kiedy Górnik był liderem i zawsze przed meczem Górnika w Warszawie.

Przypadek (?) ;)
Serio myślisz ze sztab na klozetowej nie potrafi sam zrobić analizy naszej gry?
Nie gramy niczego odkrywczego. Podobny system z wysokim pressingiem i szybkim odbiorem stosuje Bayern, czy PSG. Oczywiście zachowując proporcje.
barezi1974 pisze:Właśnie słowa klucz , nie rozpieprzyć a wzmocnić
Liczę ze tak będzie.
Przed sezonem pisałem, ze skoro znaczna cześć klubów będzie podchodziła do tego sezonu z rezerwa, bo COVID, bo spada jedna drużyna, bo nie wiadomo czy będzie dokończony, to przy utrzymaniu trzonu drużyny i kilku wzmocnieniach możemy powalczyć o coś więcej niż utrzymanie.

Ale za nami dopiero 3 kolejki. Wiec nie popadajmy w huraoptymizm. Dajmy im pracować i poprawiać grę, bo jest jeszcze wiele do poprawy.
Na klozetowej zapewne przegramy „jak zawsze”. Po błędzie, po dobrej grze, z pomocą sędziego, z VARszawą, albo z pogromem. Ale doświadczenie podpowiada ze nie ma się co łudzić.
Liczę na dobry mecz, który udowodni naszą formę. Ze nie wyjdziemy z pełnymi gaciami i nje przegramy meczu w szatni.
Jak zobaczyłem jak nakręcony wszedł Kubica, a później jakim jest pewnym siebie skurczybykiem, który bierze piłkę na 20 metrze i próbuje strzelać z wolnego .... Będzie z tego sezonu jeszcze sporo radości.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

KcHR

Post autor: KcHR » 18.09.20 11:01

"Przyjście 22-letniego Manneha do Górnika to splot wielu okoliczności, jak to często bywa przy transferach. A tego nie byłoby, gdyby nie Ishmael Baidoo, którego odpowiadający za wzmocnienia w Górniku Artur Płatek oglądał w lidze bułgarskiej. "

Ach te nasze media... Jeszcze nie dawno można było przeczytać tak:
"pieniądze zapłacono jedynie za Baidoo i to duże jak na Górnika – 150 tys. euro. Co ciekawe, w wywiadzie dla 2×45.info Płatek nie ukrywał, że to jedyny piłkarz z tego grona, którego nie widział na żywo, ale w oparciu o opinie znajomych osób z branży był przekonany, że warto pozyskać skrzydłowego Septemwri Sofia."

Czarny79

Post autor: Czarny79 » 18.09.20 11:41

KcHR pisze:
18.09.20 11:01
"Przyjście 22-letniego Manneha do Górnika to splot wielu okoliczności, jak to często bywa przy transferach. A tego nie byłoby, gdyby nie Ishmael Baidoo, którego odpowiadający za wzmocnienia w Górniku Artur Płatek oglądał w lidze bułgarskiej. "

Ach te nasze media... Jeszcze nie dawno można było przeczytać tak:
"pieniądze zapłacono jedynie za Baidoo i to duże jak na Górnika – 150 tys. euro. Co ciekawe, w wywiadzie dla 2×45.info Płatek nie ukrywał, że to jedyny piłkarz z tego grona, którego nie widział na żywo, ale w oparciu o opinie znajomych osób z branży był przekonany, że warto pozyskać skrzydłowego Septemwri Sofia."
nasze media to są od kąśliwego nagłówku i nabicia klikaczy - merytorycznie a komu to potrzebne.
choćwychodzi, że trza ŚO trza dzwonić do Krasimira :-)
a tak na marginesie popatrzałem na pierwsze migawki Manego to chyba nawet nie za bardzo mieli rozmiar by go ubrać teraz to taka rasowa M-eczka :-)

ODPOWIEDZ