Sytuacja na Śląsku

Bastian

Re: Sytuacja na Śląsku

Post autor: Bastian » 20.06.20 19:01

Szef rządzącej partii powiedział, że Slazacy to ukryta opcja niemiecka, ze nie jesteśmy Polakami. U mnie maja przerąbane.
Prezydent śmieje się z Unii, a przed wyborami do Euro mówił, że Unia to najlepsze co nam się trafilo i trzeba ja wpisać do konstytucji. Ja to nazywam kurewska dwulicowością.
Górników robi się w bambus na całego. Cały czas mówią jak to Peło było przeciwko górnictwu, a za PiS zamyka się kopalnie. Tzn wygaszają jak to mówią.
Dla mnie każdy będzie lepszy niż dlugopis. Nie pojęte jest jak glowa państwa przyjeżdża po nocach do szarego posła do domu pytać się co ma mowic.
Kazik dobrze powiedział: "PiS to komuniści tylko wierzą w Boga".

Żabol_Knurów

Sytuacja na Śląsku

Post autor: Żabol_Knurów » 20.06.20 23:09

Bastian pisze:Szef rządzącej partii powiedział, że Slazacy to ukryta opcja niemiecka, ze nie jesteśmy Polakami. U mnie maja przerąbane.
Prezydent śmieje się z Unii, a przed wyborami do Euro mówił, że Unia to najlepsze co nam się trafilo i trzeba ja wpisać do konstytucji. Ja to nazywam kurewska dwulicowością.
Górników robi się w bambus na całego. Cały czas mówią jak to Peło było przeciwko górnictwu, a za PiS zamyka się kopalnie. Tzn wygaszają jak to mówią.
Dla mnie każdy będzie lepszy niż dlugopis. Nie pojęte jest jak glowa państwa przyjeżdża po nocach do szarego posła do domu pytać się co ma mowic.
Kazik dobrze powiedział: "PiS to komuniści tylko wierzą w Boga".
Niestety, to co napisałeś nie trafi do 40% wyborców, którzy odpowiedzą, ze ...... „przez poprzednie 8 lat rządów PO...” Do tego tamci kradli, a ci dają 500+, 13 emeryturę itd.

Większość wyborców pisu nie potrafi wskazać pozytywów, tylko powie Ci ze tamci kradli więcej....
Dlatego ciagle powtarzam ze ludzie w Polsce nie głosują „za” kimś tylko „przeciw” innym. Dlatego nie ma szans na złamanie monopolu popisu w najbliższym czasie.

A ze jak piszesz Prezes obraził Ślązaków? Kto by tam pamiętał, przecież ważne ze Trzaskowski będzie dawał dzieci pedofilom.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Żabol_Knurów

Post autor: Żabol_Knurów » 21.06.20 01:01

To już kurwa przestaje być śmieszne

Z oficjalnego portalu MSWiA:

Obrazek "W każdym województwie gmina do 20 tys. mieszkańców z największa frekwencją w pierwszej turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki" - powiedział wiceminister Maciej Wąsik. 16 takich pojazdów sfinansuje w całości MSWiA. O profrekwencyjnej inicjatywie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji poinformowali na dzisiejszej konferencji prasowej wiceministrowie Maciej Wąsik i Paweł Szefernaker oraz komendant główny PSP nadbryg. Andrzej Bartkowiak.

Obrazek Więcej informacji Obrazek https://www.gov.pl/web/mswia/bitwa-o-wo ... -wyborczej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Bastian

Post autor: Bastian » 21.06.20 11:30

Pójdą do tych gmin gdzie PAD wygra

szalonyszofer

Post autor: szalonyszofer » 21.06.20 16:13

Czy ktoś z Was spotkał się osobiście z dyskryminacją z powodu, że mieszka na Śląsku https://sport.onet.pl/lekkoatletyka/kor ... ch/rpf59t9
ePISkopat ma się dobrze...

szalonyszofer

Post autor: szalonyszofer » 29.06.20 16:22

Na Śląsku pierwsza tura dla https://m.youtube.com/watch?v=foAas0ZCkJI

szalonyszofer

Post autor: szalonyszofer » 29.06.20 20:30

Jak głosowano na Śląsku https://wiadomosci.onet.pl/slask/wybory ... ta/76ybpf9
Zabrze...eh szkoda godać.