Piłkarski Świat

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MaciejKonofol

Re: Piłkarski Świat

Post autor: MaciejKonofol » 27.06.20 12:31

Liverpool jest w tej chwili mistrzem Anglii, Europy i świata. Kurwa, jest w pytę.
Złodziej i pijak, bo każdy pijak to złodziej!

Żabol_Knurów

Post autor: Żabol_Knurów » 28.06.20 09:29

MaciejKonofol pisze:Liverpool jest w tej chwili mistrzem Anglii, Europy i świata. Kurwa, jest w pytę.
Nigdy nie rozumiałem takiego przywiązania do klubu zagranicznego, ale szacun. Przynajmniej masz radochę z czegoś, co ja widziałem za małolata. Bo o mówieniu przezywania mistrzostwa raczej nie mogę powiedzieć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
MaciejKonofol

Post autor: MaciejKonofol » 30.06.20 13:10

Fakt, że świętowanie czegokolwiek w tym sezonie jest bardzo utrudnione. Przeżywanie przed monitorem, więc jedyne co wtedy można zrobić, to otworzyć jakąś butelkę...
Pomagałem paru znajomym złapać bilet na mecz Liverpoolu z Aston Villą - akurat pierwszy domowy po zaklepaniu mistrzostwa. Parę osób miałoby okazję, żeby faktycznie świętować "na żywo". Mieliśmy jeszcze walczyć o bilety na koniec sezonu, żeby zobaczyć jak Henderson wznosi puchar i być tam, kiedy będzie naprawdę ciekawie. No ale poszło w chuj, w Anglii nie otworzą w tym sezonie stadionów nawet w takim okrojonym wariancie jak u nas.
Ale przynajmniej ten najważniejszy klub już wpuszcza kibiców i gra o lidera. Co prawda tylko grupy spadkowej, ale zawsze to jakiś lider ;)
Złodziej i pijak, bo każdy pijak to złodziej!

ODPOWIEDZ